Cmim i reduktuar! Atlas themelor i filozofisë Shiko më të madhe

Atlas themelor i filozofise

Grup autorësh BAO0510

Libër i ri

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108382

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky Atlas është një vepër, me të cilën këshillohesh, si dhe një mjet me vlerë për t'u orientuar si të mendosh dhe të reflektosh rreth temave të mëdha, që janë pjesë përbërëse e jetës së përditshme të qenieve njerëzore, si: puna, e vërteta, drejtësia, lumturia apo liria. Bashkë me referencat historike, nëpërmjet leximeve të njëpasnjëshme, këto faqe synojnë të jenë një ndihmë për të zhvilluar mendimin teorik dhe kritik të lexuesit, si dhe për të nxitur kureshtjen për pyetje të tjera, që hapin rrugën drejt reflektimeve dhe teorive të reja.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe96
ISBN9789989108382
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSidita Gjipali