Enciklopedia e kafshëve Shiko më të madhe

Enciklopedia e kafsheve

Grup autorësh JB0218

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari, pyetësorë. Pamjet mahnitëse dhe shpjegimet e qarta u japin përgjigje të gjitha pyetjeve që bëjnë fëmijët për botën e kafshëve.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240705

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe150
ISBN9789928240705
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha6+ vjeç
StatusiI ri
Përmasat280 x 230 mm