Iluzionologjia Shiko më të madhe

Iluzionologjia

Grup autorësh JB0051

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të mësoni dhe do të përvetësoni sekretet e mjeshtrave më të shquar. Këtu zbulohet e vërteta, magjia dhe misteri që fshihet pas iluzioneve më të famshme në botë.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 84 16 063

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Të dhëna

Faqe30
ISBN978 992 84 16 063
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri