Spiunazhologjia Shiko më të madhe

Spiunazhologjia

Grup autorësh JB0207

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botë inteligjente dhe plot mistere që kalon përmes personazhesh dhe historish që ti do ti përpish menjëherë.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928177902

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

RRETH

Që të jesh agjent i shquar i botës së spiunazhit ndërkombëtar, duhet që guximi dhe zgjuarsia të jenë aleatët e tu më të ngushtë. Vetëm pak prej atyre që janë aq të mprehtë, sa dinë të depërtojnë në sekretet e spiunazhologjisë, mund të vihen në shërbim të atdheut si agjentë të fshehtë.

Të dhëna

Faqe30
ISBN9789928177902
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat310 x 260