Dragonologjia Shiko më të madhe

Dragonologjia

Grup autorësh JB0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjithçka që doni të mësoni mbi dragonjtë: historinë e tyre, llojet e ndryshme, vendndodhjen, zbutjen, si dhe të fshehtat që i kanë rrethuar ndër shekuj, do ti zbuloni në këtë libër të mrekullueshëm.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 84 16 056

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe30
ISBN978 992 84 16 056
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri