Cmim i reduktuar! Egjiptologjia Shiko më të madhe

Egjiptologjia

Grup autorësh JB0054

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Udhëtoni në Egjiptin e Lashtë. Zbuloni piramidat madhështore dhe faraonët, faltoret e stolisura, thesaret prej ari dhe mumjet enigmatike.

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 651 142

2 000 Lekë

-20%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Të dhëna

Faqe30
ISBN978 999 56 651 142
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri