Mitologjia Shiko më të madhe

Mitologjia

Grup autorësh JB0053

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nisni aventurën në mrekullitë e botës antike. Mësoni për mitet dhe misteret e saj. A ekzistojnë ende hyjtë e gjithëfuqishëm, heronjtë e pamposhtur dhe bishat përrallore?

201 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 65 135

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe30
ISBN978 999 56 65 135
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë