Reduced price! Enciklopedi per fillestare View larger

Enciklopedi per fillestare

Grup autorësh A-002767

New product

Përshkrim i shkurtër

"Kjo kutizë, e cila përmban 12 libra të mrekullueshëm, është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël. Kjo enciklopedi mbështet me profesionalizëm të gjitha temat që zhvillohen në ciklin parashkollor.

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287274

1 620 Lekë

-10%

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seria me 12 libra perfshin keto tituj:

•Planeti Tokë

•Bota e nënujit

•Moti

•Trupi ynë

•Grekët e lashtë

•Egjiptianët

•Romakët

•Sistemi Diellor

•Kafshët e fermës

•Kafshë të rrezikshme

•Si rriten bimët

•Mbeturinat dhe riciklimi."

Rruga drejt dijes per femijen tuaj, do te jete me e lehte dhe me e bukur me kete mini-bilioteke fantastike.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928287274
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1