Seria “Perrallat me te dashura me tinguj”

Grup autorësh BAO0473

New product

Përshkrim i shkurtër

Dy përrallat më të dashura për të vegjlit i gjeni në dy versione; të printuara në botime speciale, me ngjyra, dhe të rrëfyera përmes tingujve magjikë që dalin sapo ju shtypni butonin përkatës. Edhe nëse prindërit nuk rrëfejnë aq bukur, këto dy botime do t’ju vijnë në ndihmë menjëherë. Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç. Bukinist jep një ofertë të veçantë për ju.

More details

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

1 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy botime përmban:

1. “Hirushja”, të cilën e gjeni edhe tek linku:

Përrallën e njohur nga të gjithë "Hirushja", tashmë fëmijët mund ta lexojnë të shoqëruar me tinguj të magjishëm.

2. “Macoku me çizme”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Përrallën e famshme "Maçoku me çizme" të Sharl Perosë, të ilustruar në mënyrë të mrekullueshme, tani fëmijët mund ta lexojnë të shoqëruar me tinguj të magjishëm. Duke shtypur një nga një 10 butonat-figura që shoqërojnë tekstin, fëmija dëgjon tinguj argëtues dhe zërat e heronjve të përrallës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë