Online only

Seria “Shtyp butonin te me degjosh”

Grup autorësh JB0268

New product

Përshkrim i shkurtër

Macja, qeni, makina, treni janë katër prej gjërave të para me të cilat duhet ti mësojmë vogëlushët tanë sepse mjaulima, lehja dhe zhurmat mund ti trembin ata. Ekspertët rekomandojnë që ne duhet ti përgatisim paraprakisht fëmijët tanë që të mos ndjejnë frikë në momentet e komunikimit në jetën reale. Ky set është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me katër libra përmban

1. “Mjauu!, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë mjaullitjen e maces.

2. “Treni i kaltër”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë çaf çufet e trenit të kaltër.

3. “Hamm!”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë lehjen e qenushit.

4. “Vetura e verdhë”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë borinë e veturës së verdhë.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë