Seria Libra me Pop Up

Grup autorësh JB0273

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë set magjik gjenden pesë përralla të mrekullueshme me pop up: “Maçoku me çizme”, “Borëbardhja”, “Hirushja”, Llamba e Aladinit” dhe Kësulkuqja”. Këto sete ndihmojnë në zhvillimin e inteligjencës së fëmijës tuaj. Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 3-6 vjeç.

 

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seria me pesë libra përmban:

1. “Maçoku me çizme”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Gjashtë përralla të mrekullueshme me pop up

2. “Llamba e Aladinit”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Gjashtë përralla të mrekullueshme me Pop - up.

3. “Kësulëkuqja”, te cilin e gjeni edhe tek linku:

Gjashtë përralla të mrekullueshme me Pop - up.

4. “Borëbardha”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Gjashtë përralla të mrekullueshme me Pop - up.

5. “Hirushja”, të cilën e gjeni edhe tek linku:

Gjashtë përralla të mrekullueshme me Pop - up.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë