Reduced price! Aventura verore për të vegjlit, set me 4 libra View larger

Aventura verore per te vegjlit, set me 4 libra

Grup autorësh BOM0138

New product

Përshkrim i shkurtër

Këtu janë përfshirë librat më të mirë të aventurave dhe mistereve nga letërsia klasike për fëmijë. Historitë e kapitenit Hatteras sjellin udhëtimet e ekuipazhit drejt Polit të Veriut, ndërsa “Aventurat e gjuetarëve të thesarit” rrëfejnë përpjekjet e gjashtë fëmijëve për të ringritur ekonominë e rrënuar të familjes së tyre. Pjesë e setit është edhe libri “Aventurt e Kapiten Vrungelit” e Nekrasovit

More details

200 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

1. Aventurat e Kapitenit Hateras vëll. I nga Zhyl Verni. Vetëm këtë libër porositeni te linku KËTU.

2. Aventurat e Kapiten Hateras, vëll. II nga Zhyl Verni. Vetëm këtë libër porositeni te linku KËTU.

3. “Aventurat e gjuetarëve të thesarit” nga Edith Nesbit. Vetëm këtë libër porositeni te linku KËTU.

Kur biznesi i babait të tyre falimenton, gjashtë fëmijët vendosin të ringrenë pasurinë e familjes. Por pavarësisht ideve të shumta për ta realizuar një gjë të tillë, përpjekjet e tyre më shumë i çojnë drejt telasheve sesa përfitimeve.

4. “Aventurat e Kapitenit Vrungelit” nga A.Nekrasov. Vetëm këtë libër porositeni te linku KËTU.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1