Seria “4 tinguj zbavites”

Grup autorësh JB0269

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky set është i rekomandueshëm për prindër që “nuk dinë të rrëfejnë aq bukur përralla” dhe në këto pesë botime të veçanta, vijnë përrallëza të shoqëruara me tinguj dhe muzikë. Seti është i rekomandushëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç, por mund të përdoret edhe nga vogëlush në moshë më të madhe. Edhe me këtë set e pasuroni bibliotekën e fëmijës tuaj.....

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

3 150 Lekë

-10%

3 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me pesë libra përmban:

1. “Automjete zhurmëshumë”, të cilën e gjeni tek linku:

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

2. “Ndeshja e futbollit” të cilin e gjeni edhe tek linku:

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

3. “Zana dhe balloja verore” të cilin e gjeni tek linku:

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

4. “Këngët e fermës”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

5. “Një surprizë e këndshme” të cilin e gjeni tek linku:

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri