I ri Cmim i reduktuar! Enciklopedi per fillestare Shiko më të madhe

Enciklopedi per fillestare

Grup autorësh A-002767

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Kjo kutizë, e cila përmban 12 libra të mrekullueshëm, është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël. Kjo enciklopedi mbështet me profesionalizëm të gjitha temat që zhvillohen në ciklin parashkollor.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287274

1 620 Lekë

-10%

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seria me 12 libra perfshin keto tituj:

•Planeti Tokë

•Bota e nënujit

•Moti

•Trupi ynë

•Grekët e lashtë

•Egjiptianët

•Romakët

•Sistemi Diellor

•Kafshët e fermës

•Kafshë të rrezikshme

•Si rriten bimët

•Mbeturinat dhe riciklimi."

Rruga drejt dijes per femijen tuaj, do te jete me e lehte dhe me e bukur me kete mini-bilioteke fantastike.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928287274
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë