Seria “Shih dhe gjej”

Grup autorësh JB0261

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto dy libra do të jenë miqtë më të dashur të vogëlushëve tuaj për tu njohur me natyrën dhe me kafshët. Këto botime janë plot ngjyra, dhe të kuruara në aspektin didaktik për të ndihmuar në zhvillimin psiko-social të fëmijëve të moshës 0-3 vjeç.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra, përmban:

1. “Ferma e argëtimit”, të cilin e gjeni tek linku:

Dy përrallëza me dritare që u zhvillojnë vogëlushëve aftësinë vëzhguese.

2. “Loja e kafshëve”, të cilin e gjeni tek linku:

Edhe në këtë botim janë ndërtuar dy përralla me dritare që u zhvillojnë vogëlushëve aftësinë vëzhguese.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë