Seria “Pergatitem per shkolle”

Grup autorësh JB0266

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni të ndiheni të sigurtë dhe të qetë para se fëmija juaj të ulet në bankat e shkollës, këto libra do t’iu vijnë në ndihmë për të mësuar format, numrat dhe ushtrimet logjike, përmes një mënyrë didaktike të lehtë dhe zbavitëse. Seti me tre libra ju krijon mundësinë ju si prindër që të punoni vetë me fëmijën për zhvillimin e tij. Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 4-6 vjeç, prandaj e rekomandojmë edhe për kopshtet

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

675 Lekë

-10%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me tre botime përmban:

1. “Mëso të kundërtat duke u zbavitur”, të cilin e gjeni tek linku:

Librat e serisë "Përgatitem për në shkollë" përmbajnë ushtrime që e ndihmojnë fëmijën të fitojë njohuritë themelore aq të nevojshme për zhvillimin e tij.

2. “Mëso format duke u zbavitur”, të cilin e gjeni tek linku:

Librat e serisë Përgatitem për në shkollë përmbajnë ushtrime që e ndihmojnë fëmijën të fitojë njohuritë themelore aq të nevojshme për zhvillimin e tij.

3. “Mëso të numërosh duke u zbavitur”, të cilin e gjeni tek linku:

Librat e serisë "Përgatitem për në shkollë" përmbajnë ushtrime që e ndihmojnë fëmijën të fitojë njohuritë themelore aq të nevojshme për zhvillimin e tij.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë