Seria “Ngjyros yjet”

Grup autorësh JB0262

New product

Përshkrim i shkurtër

Të gjithë ato personazhe që kemi dëshirë t’ju ngjajmë në jetë, kemi mundësinë që t’iu japim ngjyrat që duam dhe shkëlqimin që na pëlqen. Prandaj e kemi sjellë këtë set me dy libra për vogëlushët që duan të shkëlqejnë... Ky set është për fëmijë të moshës 3-6 vjeç...

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra përmban:

1. “Yjet e kërcimit”, të cilin e gjeni tek linku:

Ngjyrosni yjet e kinemasë dhe yjet e kërcimit. Bëjini të shkëlqejnë duke i zbukuruar me diamante!

2. Yjet e Hollivudit, të cilin e gjeni tek linku:

Ngjyrosni yjet e kinemasë dhe yjet e kërcimit. Bëjini të shkëlqejnë duke i zbukuruar me diamante!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë