Seria “18 Melodi”

Grup autorësh JB0260

New product

Përshkrim i shkurtër

Këtu dy botime speciale janë dritare e shkëlqyer për beben tuaj që të komunikojë me botën në hapat e para të jetës së tij: Të mësojë fjalët e para dhe të njihet me kafshët që shkaktojë gëzim tek vogëlushi juaj. Ky set është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç. Me këto dy botime ju i keni shtuar më shumë gëzim familjes tuaj....

More details

97 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

2 160 Lekë

-10%

2 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra përmban:

1. “Kafshë të hareshme”, të cilin e gjeni tek linku:

Bëhuni pjesë e argëtimeve të kafshëve të fermës. Me 18 meloditë e mahnitshme që përmban ky libër, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

2. “Fjalët e mia të para”, të cilin e gjeni tek linku:

Me 18 meloditë e mahnitshme, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë