Seria “Shtyp butonin te me degjosh”

Grup autorësh JB0279

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne set me libra per te mesuar femijet tuaj me aktivitetet e para. botime shume cilesore, edukative dhe me vlera pedagogjike qe do t'ju ndihmojne.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

1 600 Lekë

-20%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me katër libra përmban

1. “Mjauu!, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë mjaullitjen e maces.

2. Zjarrfikesja e kuqe

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë çaf çufet e trenit të kaltër.

3. “Hamm!”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë lehjen e qenushit.

4. Majmuni Mistrec

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë borinë e veturës së verdhë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë