Cmim i reduktuar! Seria “Shtyp butonin te me degjosh” Shiko më të madhe

Seria “Shtyp butonin te me degjosh”

Grup autorësh JB0279

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne set me libra per te mesuar femijet tuaj me aktivitetet e para. botime shume cilesore, edukative dhe me vlera pedagogjike qe do t'ju ndihmojne.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me katër libra përmban

1. “Mjauu!, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë mjaullitjen e maces.

2. Zjarrfikesja e kuqe

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë çaf çufet e trenit të kaltër.

3. “Hamm!”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë lehjen e qenushit.

4. Majmuni Mistrec

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë borinë e veturës së verdhë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë