Magjia e librit te vogelushet

Grup autorësh A-007554

New product

Përshkrim i shkurtër

Keto dy libra jane himn per leximin, librin dhe boten e magjishme te femijeve; jane dy botime cilesore hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Mediaprint. Ne i rekomandojme si set per dhurate qe prinderit mund tua bejne femijeve te tyre, duke qene te bindur se keto dy libra jane dhuratat me te mira qe nje prind mund te beje per femijen e tyre, sepse keto libra jane jetendryshues.

599 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

1 530 Lekë

-10%

1 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
StatusiI ri
I ri1