I ri Cmim i reduktuar! Magjia e librit te vogelushet Shiko më të madhe

Magjia e librit te vogelushet

Grup autorësh A-007554

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Keto dy libra jane himn per leximin, librin dhe boten e magjishme te femijeve; jane dy botime cilesore hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Mediaprint. Ne i rekomandojme si set per dhurate qe prinderit mund tua bejne femijeve te tyre, duke qene te bindur se keto dy libra jane dhuratat me te mira qe nje prind mund te beje per femijen e tyre, sepse keto libra jane jetendryshues.

Më shumë detaje

599 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

1 530 Lekë

-10%

1 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Kopshtari i endrrave”

Një himn për librat dhe leximin. Kjo histori i jep krahë fantazisë dhe nxit dashurinë për librat, që zgjat për gjithë jetën.

 

“Shitesi i lumturise” 

Tashmë çdo gjë mund të shitet...

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
StatusiI ri