I pathyeshmi View larger

I pathyeshmi

Laura Hillenbrand BUE152

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tregim ngadhënjimi dhe shpërblimi i pajisur me hollësi mahnitëse. The Oprah Magazine

More details

139 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Botuar për herë të parë, I pathyeshmi është një testament i paharrueshëm i qëndrueshmërisë së mendjes njerëzore, trupit dhe shpirtit, sjellë me aq gjallëri nga autorja Laura Hillenbrand. Pjesëmarrës në listën e librave të vitit të revistës Time. Fitues i një çmimi për librat biografikë më të mirë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages346
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia