I pathyeshmi Shiko më të madhe

I pathyeshmi

Laura Hillenbrand BUE152

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tregim ngadhënjimi dhe shpërblimi i pajisur me hollësi mahnitëse. The Oprah Magazine

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët346

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Botuar për herë të parë, I pathyeshmi është një testament i paharrueshëm i qëndrueshmërisë së mendjes njerëzore, trupit dhe shpirtit, sjellë me aq gjallëri nga autorja Laura Hillenbrand. Pjesëmarrës në listën e librave të vitit të revistës Time. Fitues i një çmimi për librat biografikë më të mirë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët346
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia