Zbulo ndersa krijon - Planeti im View larger

Zbulo ndersa krijon - Planeti im

Grup autorësh A-005129

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër bazohet në metodën Montesori, që është e famshme në mbarë botën. Kjo qasje edukative ka dhënë rezultate, duke i ndihmuar fëmijët të kenë besim te vetja, të krijojnë dhe të jenë të pavarur.

More details

301 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240859
Viti i botimit2019

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në kontekstin argëtues e pedagogjik, ky libër është një minierë e vërtetë veprimtarish gazmore dhe lojërash ngacmuese. Me anë të lojërave interesante e edukuese, si edhe me anë të eksperimenteve që bëjnë në shtëpi, fëmijët e moshës 5-7 vjeç arrijnë të mësojnë duke krijuar me duart e tyre. Libri ka edhe një sërë NGJITËSESH të këndshme, që fëmija i përdor për të përmbushur veprimtaritë e librit.

Ky libër e ndihmon fëmijën të ndërgjegjësohet për botën që e rrethon dhe e shoqëron që ta zbulojë atë. Po ashtu, i zgjon kureshtjen, i zhvillon aftësitë dhe i nxit krijimtarinë.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages24
ISBN9789928240859
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë