Reduced price! Balade per tim ate dhe per vete View larger

Balade per tim ate dhe per vete

Dritëro Agolli A-000768

New product

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734872
Viti i botimit2021

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages200
ISBN9789992734872
RedaktoriSadije Agolli
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
I ri1