Fuqia e mendimi pozitiv 2 View larger

Fuqia e mendimi pozitiv 2

Norman Vinsent Peale A-008503

New product

Përshkrim i shkurtër

Best selleri më i madh botëror i kohës sonë.

More details

404 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Mësimet e autorit, i cili është themelues i mendimit pozitiv, thonë se ka krijuar nga amerikanët atë gjeniun e veçantë të cilin nuk mund ta mposhtin pengesat dhe i cili edhe ajo që është e pamundur arrin ta realizojë me sukses të mahnitshëm.

Data sheet

pages174
Shtëpia botueseTitanic
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj