Cika ne beteje me Inteligjencen Artificiale

Albana Osmani A-005883

New product

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë epike nga autorja Albana Osmani. Ilustruar prej saj ne nje forme shume vizionare, dedikuar të rinjve dhe atyre që shohin nga e ardhmja! Romani fantastiko-shkencor ndjek përballjen e paepur të një grupi të rinjsh me Inteligjencën Artificiale, që mund të cilësohet, pa dyshim, si beteja më e ashpër e kohës!

More details

12 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Vision Printing
ISBN9789928295606

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Historia daton në vitin 2117...

Planeti Tokë ka pësuar ndryshime të paimagjinueshme. Një rendi i ri, i drejtuar nga qeveria ndërplanetare, është vënë prej kohësh në kërkim të elementit që do t’u sigurojë fuqinë dhe epërsinë e plotë. Pjesëza e munguar fshihet te një vajzë, i është tejçuar asaj kohë më parë, aty në cepin idilik mes maleve.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928295606
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanFantashkencë
I ri1