Më mençur, më shpejt, më mirë View larger

Me mencur, me shpejt, me mire

Charles Duhigg A-003624

New product

Përshkrim i shkurtër

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Shtëpia botuesePema - Buzuku
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri