Fantazite e nje burri

Anatol Toss BOM0020

New product

Përshkrim i shkurtër

 “Fantazitë e një burri” është libri nga i cili mund të mësoni si të dashuroni në mënyrë parimisht të re.

More details

72 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132512

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

“Ndoshta fantazitë më të papritura, më të gjalla, që keni ndeshur ndonjëherë…”

 “Fantazitë e një burri” është libri nga i cili mund të mësoni si të dashuroni në mënyrë parimisht të re. Si të zbuloni te vetja cilësi për praninë e të cilave as që ju ka vajtur në mendje ndonjëherë, por që e ndryshojnë katërcipërisht përfytyrimin e dashurisë si “ndjenjë” dhe si “proces”. Njëherësh, ato do të ndryshojnë edhe mendimin për veten tonë, por edhe për njerëzit përreth, edhe për botën në tërësi. Kurse, po të shohim më ngultas, do të kuptojmë që nganjëherë fantazitë nuk janë dhe aq larg së vërtetës, veçanërisht, nëse ato janë “fantazi të një burri”.

Data sheet

pages264
ISBN9789928132512
Shtëpia botueseOmsca-1
RedaktoriLoredan Bubani
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSokrat Gjerasi