Histori përpara gjumit për vajza rebele 2 View larger

Histori perpara gjumit per vajza rebele 2

Elena Favilli, Francesca Cavallo A-003584

New product

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951721707

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Pjesa e dytë e librit sensacional më të shitur të New York Times, Histori përpara gjumit për vajza rebele, i cili i frymëzon vajzat në mbarë botën për të ëndërruar më shumë, për të synuar më lart dhe për të luftuar më fort, është një përmbledhje krejtësisht e re me njëqind histori përpara gjumit, i cili kremton historië e grave të jashtëzakonshme që nga Nefertiti te Beyonce, Rosalind Franklin dhe te J.K. Rowling. Mbretëresha dhe aktiviste, balerina dhe avokate, pirate dhe informaticiene, astronaute dhe shpikëse – një pranëvënie e mahnitshme që të lë një ndjesi emocionuese mundësish.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages212
ISBN9789951721707
Published year2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEngjellushe Shqarri
I ri1