Njeriu me top View larger

Njeriu me top

Dritëro Agolli DRI0014

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman historik që sjell historinë e Shqipërisë menjëherë pas tërheqjes së ushtrisë fashiste të Musolinit dhe ardhjes së nazistëve. Shqiptarët strehuan italianët që mbeten në udhëkryq, duke i mbrojtur nga ndëshkimi i ushtrisë gjermane

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734450
Viti i botimit1997

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages320
ISBN9789992734450
RedaktoriSadije Agolli
Viti i botimit1997
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI dytë