Perrallat e shiut View larger

Perrallat e shiut

Gaqo Bushaka BCA070

New product

Përshkrim i shkurtër

Shiu gjeti njëherë në asfaltin e rrugës një fletore të pazënë fill. U gëzua shiu, se edhe shiu gëzohet kur gjen diçka të mirë, dhe pikë-pikë, pikë-pikë... shkroi në të me vetëtima Përrallat e shiut.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN978-99956-35-04-6

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E dini sa mirë shkruan zoti shi? Po aq mirë sa xhaxhi Gaqo Bushaka. Kur të mbaroni së lexuari Përrallat e shiut, që për çudi nuk janë fare të lagura, do ta shihni edhe vetë se kjo është e vërtetë. Ato përralla, meqë i pëlqyen shumë, i ilustroi aty në qytetin e bukur të Parisit piktori i shquar Zamir Mati.

Data sheet

pages104
ISBN978-99956-35-04-6
RedaktoriZamir Mati
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër