Pushimet e vogelusheve nen shoqerine e Cufos

Gaqo Bushaka BCA105

New product

Përshkrim i shkurtër

Ditët e verës bëhen më të bukura kur vogëlushët e ndjellin fantazinë e tyre me aventurat e derrkucit Çufo dhe shokëve të tij. Prandaj ne kemi përzgjedhur në këto muaj pushimi për të lexuar tre prej librave më të mirë të setit: "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos" dhe "Pushimet e Çufos". Pas leximit të këtyre tre librave, edhe pushimet do t’iu duken më të bukura

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti përmban:

1."Çufoja në shtëpinë e çudirave". Vetëm këtë libër mund ta porositësh këtu.

2."Filmi i gjeneral Çufos". Vetëm këtë libër mund ta porositësh këtu.

3."Pushimet e Çufos". Vetëm këtë libër mund ta porositësh këtu.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1