Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit View larger

Xhim Kopsa dhe trembedhjete te terbuarit

Michael Ende BD0051

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri i dytë i aventurave të Xhim Kopsës dhe Lukas makinistit, për të cilët asnjë mal nuk është shumë i lartë, asnjë mur i pakalueshëm, asnjë rrugë tepër e gjatë kur bëhet fjalë për të arritur qëllimet që i kanë vënë vetes.

490 Items

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category: