Online only

Seti 5 libra, - rritu me aventurat e Çufos!

Gaqo Bushaka BCA010

New product

Përshkrim i shkurtër

Leximi i "Çufoja dhe bubi Kaçurrel", "Çufoja në shtëpinë e çudirave", "Filmi i gjeneral Çufos", “Çufo president” dhe "Pushimet e Çufos" ka bërë që ky personazh të mbijetojë dhe të bëjë prapësira për afro tre dekada. Jetëgjatësia nuk është thjeshtë meritë e autorit, por edhe pasion i lexuesve, të cilët po e përcjellin dorëmëdorë dhe zemër më zemër librin dhe vlerat e këtij personazhi përgjatë dy brezave. Nëse e merrni këtë set me 5 libra për fëmijën tuaj, ju i keni dëshmuar edhe botën dhe aventurën tuaj kur keni qenë në moshën e tij..... 

More details

78 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej

3 060 Lekë

-10%

3 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me 5 libra i dedikuar për fëmijë, i shkruar nga Gaqo Bushaka, ka këto tituj:

“Çufo dhe bubi kaçurel” (kliko këtu për të blerë veç librin)

"Çufo në shtëpinë e çudirave" (kliko këtu për të blerë veç librin)

"Filmi i gjeneral Çufos" (kliko këtu për të blerë veç librin)

“Çufo president” (kliko këtu për të blerë veç librin)

"Pushimet e Çufos" (kliko këtu për të blerë veç librin)

Ky set me libra është një ide fantastike për dhurata në evente si ditëlindje apo për të kaluar pushimet fëmija juaj. Nëse e doni lirinë dhe aventurën e fëmijës tuaj përmes këtij personazhi të gjallë, ajo është vetëm një telefonatë larg. Seti me pesë libra vjen menjëherë në adresën që doni ju...

Data sheet

Shtëpia botueseÇabej
Published year2004-2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveThird edition