Ana flokekuqja - Zambaku View larger

Ana flokekuqja - Zambaku

L. M. Montgomery A-005276

New product

908 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789928436771
Viti i botimit2016

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Që herën e parë që e pa Grin Gejbëlsin, Ana Shirli, ose Ana flokëkuqja siç e njohin të gjithë fëmijët, e kuptoi se më në fund do të kishte edhe ajo një vend që do ta quante shtëpinë e saj. Do të kishte edhe ajo më në fund familjen e saj. Bashkohuni edhe ju me Anën duke lexuar dhe përjetuar bashkë me të të gjitha kënaqësitë dhe hidhërimet e të qenit pjesë e një familjeje. Shihni se si rritet ajo pranë familjes Kathbert në fshatin e tërhequr kanadez të Avonleas, duke mbetur gjithnjë ajo vajza e dashur nga të gjithë.”

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages374
ISBN9789928436771
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj