Reduced price! Xhim kopsa dhe Lukas – makinisti View larger

Xhim kopsa dhe Lukas – makinisti

Michael Ende BD0050

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni aventurat e këndshme të Xhim kopsës dhe Lukas makinistit me gjigandë të rremë, gjysëmkuçedrat dhe shumë qenie të tjera të jashtëzakonshme.

477 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN978-99927-50-98-7

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages234
ISBN978-99927-50-98-7
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici