Perrallat e shiut Shiko më të madhe

Perrallat e shiut

Gaqo Bushaka BCA070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shiu gjeti njëherë në asfaltin e rrugës një fletore të pazënë fill. U gëzua shiu, se edhe shiu gëzohet kur gjen diçka të mirë, dhe pikë-pikë, pikë-pikë... shkroi në të me vetëtima Përrallat e shiut.

Më shumë detaje

894 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
ISBN978-99956-35-04-6

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

E dini sa mirë shkruan zoti shi? Po aq mirë sa xhaxhi Gaqo Bushaka. Kur të mbaroni së lexuari Përrallat e shiut, që për çudi nuk janë fare të lagura, do ta shihni edhe vetë se kjo është e vërtetë. Ato përralla, meqë i pëlqyen shumë, i ilustroi aty në qytetin e bukur të Parisit piktori i shquar Zamir Mati.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe104
ISBN978-99956-35-04-6
RedaktoriZamir Mati
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç