Matematika për Parashkollor 2 View larger

Matematika për Parashkollor 2

Deshira Jazexhiu A-006070

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është vazhdimësi e Matematika për parashkollor 1, plotëson programin e parashkollorit për numrat nga 11 deri në 20. Fëmijët mësojnë të shkruajnë numrat dhe ti njohin ato duke u zbavitur me ushtrimet të ndryshme. Ky libër është një dritare drejt botës së bukur dhe të vështirë të matematikës, një hap drejt të ardhmes.

1987 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN978 9928275523
Viti i botimit2020

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages36
ISBN978 9928275523
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1