Meso, argetohu dhe pergatitu per klasen e pare

Anette Weber BAO0528

New product

Përshkrim i shkurtër

Ti do të mësosh numrat dhe gabimet në figurë duke u argëtuar. Kështu do të përgatitesh për klasën e parë!

More details

504 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370460
Viti i botimit2018

570 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Sa mirë! Shumë shpejt ti do të nisësh shkollën!

A mund t`i shkruash të gjitha shkronjat?

A i gjen dot të gjitha gabimet në figurë?

A të pëlqejnë pazëllat dhe kombinimet?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages96
ISBN9786082370460
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSofiana Filipi
I ri1