Paraabetare, fletore e modeluar View larger

Paraabetare, fletore e modeluar

Mimoza Gjokutaj, Shezai Rrokaj A-003201

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo fletore është fantastike për tu përdorur për të gjithë nxënësit që përgatiten për të hyrë në klasën e parë. Përmes saj, fëmijët ushtrohen lehtësisht në shkrimin e shkronjave të alfabetit. Në aspektin didaktik dhe pedagogjik është ndihmesë për vogëlushët të cilët më pas nuk do të kenë probleme në mësimin e abetares shqipe

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162663
Viti i botimit2013

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages40
ISBN9789928162663
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë