Tinguj magjike View larger

Tinguj magjike

Grup autorësh A-002835

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri është i dobishëm për secilin nxënës të klasës së parë dhe njëherit mund t’u shërbejë mësueseve si material për lëndën zgjedhore.

More details

50 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693196
Viti i botimit2016

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Tingujt magjikë është libër për ushtrimin e shkronjave për nxënësit e klasës së parë.

Poezi për secilën shkronjë, qarkimi i shkronjës, vendosja e shkronjës që mungon në hapësirat e zbrazëta, ndarja e fjalëve në rrokje e tinguj si dhe kthimi i fjalive të shkruara me shkronja shtypi në shkronja shkrimi janë elementet që e shoqërojnë secilin tingull të ri të mësuar. 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages64
ISBN9789951693196
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë