I ri Matematika për Parashkollor 2 Shiko më të madhe

Matematika për Parashkollor 2

Deshira Jazexhiu A-006070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është vazhdimësi e Matematika për parashkollor 1, plotëson programin e parashkollorit për numrat nga 11 deri në 20. Fëmijët mësojnë të shkruajnë numrat dhe ti njohin ato duke u zbavitur me ushtrimet të ndryshme. Ky libër është një dritare drejt botës së bukur dhe të vështirë të matematikës, një hap drejt të ardhmes.

1987 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN978 9928275523

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe36
ISBN978 9928275523
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë