Eja të kërcejmë View larger

Eja te kercejme

Blerina ARBANA ISO0013

New product

Përshkrim i shkurtër

Të gjitha vajzat në fillimet e veta duan të bëhen balerina. Ky libër është një mbështetje e ëndrrave të fëmijëve dhe një ndihmesë për prindërit, pasi është bërë plot përkushtim, profesionalizëm dhe pasion nga drejtoresha e shkollës së Baletit, Blerina Arbana

More details

12 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928438614

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth librit

Një libër mjaft i bukur mbi gjuhën dhe komnunikimin e kërcimit, i shkruar nga një profesioniste si Blerina Arbana, për fëmijët e vegjël që dëshirojnë dhe duan të mësojnë të hedhin hapat e para drejt mësimit të kërcimit në mënyrë shkencore.

Kjo gjë është e domosdoshme, jo vetëm që fëmija të plotësojë dëshirat dhe ëndrrat, por edhe ta ruajë trupin e vet nga ushtrimet e ndryshme, të cilat duhet të kryhen me rigorozitet ashtu si edhe përshkruhen në këtë libër.

Kërcim të mbarë!

Data sheet

pages48
ISBN9789928438614
RedaktoriOrtensa Marini
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë