Drejt Abetares View larger

Drejt Abetares

Grup autorësh A-002753

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri Drejt Abetares është i shoqëruar me ilustrime plot ngjyra, dizajn të bukur, vjersha dhe aktivitete argëtuese, me qëllim që alfabetin shqip ta mësoni me shumë lehtësi dhe dashuri."    

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Viti i botimit2019

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages98
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1