Alfabeti A a View larger

Alfabeti A a

Grup autorësh A-003304

New product

Përshkrim i shkurtër

Te gjitha shkronjat e aflabetit te shqipes jane te shtypura ne menyre cilesore dhe te pasqyruara ne shkronja dore dhe shtypi. Ky botim vjen per te gjithe femijet e parashkollorit dhe per nxenesin e klases se pare.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër