Numrat e pare View larger

Numrat e pare

Alkida Rama A-000759

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo eshte nje fletore e modeluar per t’i ardhur ne ndihme femijeve te ciklit parashkollor per te mesuar per te shkruar numrat, per te dalluar bashkesite dhe per te bere veprimet elementare te mbledhjes dhe zbritjes permes ushtrimeve logjike. Ky botim eshte pergatitur nga nje eksperte e arsimit parashkollor, e cila njeh edhe metodat didaktike te mesimdhenies dhe mesimnxenies per kete grupmoshe.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 Lindje 2 Perendim
ISBN9789995606442

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages48
ISBN9789995606442
Vendodhja e botimitElbasan
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë