First 1000 words View larger

First 1000 words

Grup autorësh ISO0011

New product

Përshkrim i shkurtër

Botime IRISOFT EDUCATION sjell para lexuesve te vegjël, të cilët kanë dëshirë të nisin hapat e para drejt mësimit të gjuhës angleze, librin “First 1000 Words”.

More details

892 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928439116
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth librit

Nëpërmjet figurave e vizatimeve, që fëmijët i kanë aq shumë për zemër, ata do të fillojnë të mësojnë fjalët e para, e kështu dora-dorës, do të hynë në botën e madhe të gjuhës dhe kulturës angleze. Janë prindërit ata që do të ndihmojnë fëmijët e tyre që të gëzojnë duke shfletuar këtë libër dhe kështu të gjithë në familje mund dhe duhet të fillojnë të flasin edhe këtë gjuhë së bashku.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages94
ISBN9789928439116
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha e leximit4-8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë