Libri im i madh i parashkollorit

Anette Weber BAO0529

New product

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370446
Viti i botimit2018

570 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Urra! Së shpejti nis shkolla!

A i njeh të gjithë numrat?

Cilat shkronja di të shkruash?

Mëso ngjyrat, format dhe bashkësitë.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages96
ISBN9786082370446
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSofiana Filipi
I ri1